Районна газета

ПРО НАДБАВКУ ДО ПЕНСІЇ ЖІНЦІ, ЯКА ВІДЗНАЧЕНА ПОЧЕСНИМ ЗВАННЯМ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

Умови встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною, зокрема, матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку, а також особам, відзначеним почесним званням України "Мати-героїня", визначено Законом України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною".

Пенсія за особливі заслуги встановлюється як надбавка до розміру пенсії, на яку має право особа згідно із законом, у відсотках до прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність. Розмір надбавки визначається залежно від заслуг особи.

Розмір пенсії за особливі заслуги перед Україною матері , яка відзначена почесним званням України "Мати-героїня", повинен становити 40% від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Для порушення клопотання про збільшення розміру пенсії за особливі заслуги перед Україною Вам необхідно звернутися з заявою до управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації : смт.Краснопілля, пров.Шкільний,2 ( каб.3, тел.7-22-58)та надати завірені в установленому порядку копії паспорта та документу, що підтверджує відзначення Вас почесним званням України "Мати-героїня".