Районна газета

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ НАСЕЛЕННЯ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ ТА СКРАПЛЕНИМ ГАЗОМ У 2014 РОЦІ

Одним із важливих напрямків роботи управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації є забезпечення реалізації державної політики підтримки населення у вигляді надання пільг готівкою для придбання твердого палива і скрапленого газу.

Механізм надання пільг на тверде паливо та скраплений газ визначено постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 77 «Про затвердження Порядку надання пільг на придбання твердого палива за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам».

Призначення грошової виплати здійснюється на підставі даних Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги згідно із поданою пільговиком заявою.

Граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу на 2014 рік складають: на тверде паливо – 1078,23 гривень за 1 тону, на скраплений газ –  138,33 гривень за 1 балон. Сума до відшкодування буде нараховуватися відповідно до розміру пільг (інваліди війни – 100%; учасники бойових дій – 75%; учасники війни, вдови ветеранів війни – 50%; ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, особи, які постраждали внаслідок ЧАЕС – 50%; багатодітні сім’ї – 50%.

На 2014 рік передбачено для надання пільг населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу 429,5 тис. гривень.