Районна газета

ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ» В УГРОЇДСЬКУ СЕЛИЩНУ РАДУ

«Мобільний соціальний офіс» діє!

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України, з метою покращення соціального обслуговування, підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, для оперативного реагування та задоволення потреб населення,  при управлінні соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації  третій рік працює «мобільний соціальний офіс» для комплексного виїзного обслуговування населення Краснопільського району.

11.02.2014 року відбувся  плановий виїзд до Угроїдської селищної ради.  У виїзді прийняли участь спеціалісти  управління соціального захисту населення, управління пенсійного фонду, районного центру зайнятості, територіального центру.

Прийнято та надано консультації 36 громадянам, з питань призначення та виплати одноразової допомоги при народженні дитини, призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ, пенсійного забезпечення, з питання зайнятості населення.

Спеціалістами територіального центру проведена перевірка якості надання послуг соціальними робітниками по 23 пенсіонерам, що знаходяться на обслуговуванню територіального центру.