Районна газета

Соціальний захист

"ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ"


 

ПРО СТАН РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА І КВАРТАЛ 2018 РОКУ

Наказ Про стажування громадян з числа молоді в управлінні соціального захисту населення Краснопільської районноїдержавної адміністрації

Інформація про місця розташування земельних ділянок, які  можуть бути надані учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення садівництва та ведення особистого селянського господарства на території сільських (селищних) рад Краснопільського району.

Форми прийняття дитини на виховання у сім'ю: усиновлення, опіка та піклування, дитячий будинок сімейного типу, прийомна сім'я

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією

ВІДБУЛОСЯ 27 ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

11.07.2019 року відбулося 27 засідання комісії з питань соціального захисту населення Краснопільської РДА

Головував на засіданні перший заступник голови Краснопільської РДА Петров А. І. Під час роботи комісії було розглянуто 9 заяв громадян з питань призначення субсидії. За результатами розгляду заяв прийнято 9 рішень, з них 9 позитивних рішень ,згідно з чинним законодавством.

ВІДБУЛОСЯ 26 ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

04.07.2019 року відбулося 26 засідання комісії з питань соціального захисту населення Краснопільської РДА.

Головував на засіданні перший заступник голови Краснопільської РДА Петров А. І. Під час роботи комісії було розглянуто 5 заяв громадян з питань призначення субсидії, державної соціальної допомоги як малозабезпеченій сім'ї. За результатами розгляду заяв прийнято 5 рішень, з них 4 позитивних рішень , 1 відмова згідно з чинним законодавством.

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ЩОДО ВИПЛАТИ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ДЛЯ ПРИДБАННЯ ЖИТЛА

03 липня 2019 року під керівництвом голови Краснопільської районної державної адміністрації Сергія Хрупи, за участі постійно діючої комісії відбулось засідання комісії щодо виплати грошової компенсації для придбання  житла, відповідно до постанови  Кабміну України від 18 квітня 2018 № 280  «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»

На порядку денному розгляд заяви внутрішньо переміщеної особи, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, учасника АТО (ООС) 

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ НА НАСТУПНИЙ ПЕРІОД: КОМУ ПОТРІБНО ПОДАВАТИ ЗАЯВУ ТА ДЕКЛАРАЦІЮ

Усім звертатися до Управлінь праці та соціального захисту населення не потрібно, оскільки ці підрозділи проводять автоматичний перерахунок, без звернення громадян

Щорічно в травні проводиться перепризначення житлових субсидій для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому сезоні, на наступний рік.