Районна газета

СОЦНОРМАТИВИ НА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ, ЕЛЕКТРИКУ І ГАЗ ДЛЯ ОБРАХУВАННЯ СУБСИДІЇ

Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 6 лютого 2017 року №51 переглянуто соціальні нормативи використання теплопостачання абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період. Електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт/г до 51 кВт/г на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період; природного газу для індивідуального опалення: з 5,5 куб. метра до 5,0 куб. метра на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період

УВАГА! ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ З 01.05.2017

Починаючи з 01 травня 2017 року, набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено низку змін до порядку надання житлової субсидії.

Віднині: Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб за чотири квартали, що передують місяцю, з якого призначається субсидія.

КАБМІН МАЄ НАМІР ВИПЛАТИТИ ДО 700 ГРН ГОТІВКОЮ 1,5 МЛН УКРАЇНСЬКИХ СІМЕЙ ЗА ЕКОНОМІЮ СУБСИДІЙ

Кабінет Міністрів України має намір ухвалити рішення про монетизацію заощаджених субсидій для 1,5 млн сімей і найближчими місяцями виплатити їм до 700 гривень готівкою, про це повідомив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Згідно з  розрахунками, близько 1,5 млн. українських сімей, яким вдалося заощадити газ, електроенергію, тепло, отримають найближчим часом до 700 грн. готівкою", - зазначив Прем'єр на засіданні уряду. За словами Гройсмана, відповідне рішення невдовзі ухвалять, і виплати здійснять найближчими місяцями.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ІНВАЛІДІВ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Для забезпечення прав інвалідів на працевлаштування та оплачувану роботу, у тому числі з умовою про виконання роботи вдома, держава зобов’язала підприємства, установи, організації та фізичних осіб, які використовують найману працю, виділяти та створювати робочі місця для працевлаштування інвалідів, зокрема спеціальні