Районна газета

Соціальний захист

"ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ"


 

ПРО СТАН РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА І КВАРТАЛ 2018 РОКУ

Наказ Про стажування громадян з числа молоді в управлінні соціального захисту населення Краснопільської районноїдержавної адміністрації

Інформація про місця розташування земельних ділянок, які  можуть бути надані учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення садівництва та ведення особистого селянського господарства на території сільських (селищних) рад Краснопільського району.

Форми прийняття дитини на виховання у сім'ю: усиновлення, опіка та піклування, дитячий будинок сімейного типу, прийомна сім'я

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією

ВІДВІДАЛИ ЗЕМЛЯКІВ У СУМСЬКОМУ ГЕРІАТРИЧНОМУ ПАНСІОНАТІ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

На передодні Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні начальником  управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації О.П.Лавріненко та директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради Демченком О.Ф. 

В СЛАВГОРОДСЬКОМУ ДНЗ"РОМАШКА" БУВ ПРОВЕДЕНИЙ ЗАХІД "ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ДИТИНИ В СІМ'Ї

 04.04.2018 року в Славгородському ДНЗ “Ромашка” фахівцем із соціальної роботи Краснопільського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Мариною Поддячевою був  проведений захід “Права та обов’язки дитини в сім’ї” з дітьми старшого віку.

Ознайомлення з правами людини сприяє моральному становленню особистості дитини, формування етичних уявлень, гуманних почуттів і взаємовідносин, допомагає прищепити повагу до себе і іншим людям. Знайомлячись з правами, діти вчаться зважати на думку та інтересами інших людей (право на власну думку), захищати слабких (право на особливий захист), справедливо вирішувати виникаючі суперечки і конфлікти, адекватно оцінювати свої дії і вчинки. По закінченні заходу дітям було вручено на пам’ять подарунки.

СОЦІАЛЬНЕ СУПРОВОДЖЕННЯ ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ

 Соціальне  супроводження  прийомних  сімей  та   дитячих  будинків сімейного типу передбачає здійснення спеціалістів районного центру  соціальних  служб  для  сім'ї,  дітей  та  молоді  заходів,  спрямованих на забезпечення належних умов функціонування прийомної сім'ї,  дитячого будинку сімейного типу, зокрема надання соціальних послуг.
В ході здійснення соціального супроводження працівниками Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було забезпечено роботу з  прийомну сім’єю Гавінських. Протягом спілкування працівниками центру обговорено питання оздоровлення прийомних та біологічних дітей. Проведено інтерактивну гру «Моя родина найкраща в світі» де діти мали змогу проявити всі свої творчі здібності.

СЕМІНАР-НАРАДА ІЗ ФАХІВЦЯМИ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

29 березня 2018 року проведено семінар-нараду з фахівцями із соціальної роботи (ФСР) за участю  директора Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т.Г.Шевченка.

В ході наради було розглянуто питання оперативного здійснення з’ясування обставин скоєння насильства в родині, роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах щодо першого візиту, налагодження системного контакту з членами родини та вирішення їх нагальних проблем. Фахівці мали змогу ознайомитись з інтерактивними іграми «КРОК ЗА КРОКОМ» та ознайомились з програмою профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуймо майбутнє разом» також обговорили етапи проведення інформаційної компанії щодо проведення Всеукраїнської акції «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ».