Районна газета

РЕФОРМУВАННЯ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ В ДІЇ

У Великописарівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України 7 липня відбувся брифінг начальника управління Анатолія Петрова. Зустріч з журналістським корпусом була присвячена впровадженню “Централізованої системи призначення та виплати пенсій”

За його словами спеціалісти управління проходять навчання та практичні заняття щодо роботи з новим програмним забезпеченням і вже в серпні-вересні розпочнеться робота щодо практичного використання централізованої системи призначення та виплати пенсій.

Впровадження даної системи надасть можливість переходу на нову якість обслуговування громадян, значно зменшить час призначення пенсії, мінімізує кількість документів необхідних для призначення пенсії, дозволить уникнути корупційної складової під час призначення пенсії, адже документи буде приймати фахівець “єдиного вікна” (фронт-офісу), а опрацьовуватиме спеціаліст операційного відділу бек-офісу, рішення про розмір та призначення пенсії прийматиметься автоматично.

Централізована система призначення та виплати пенсій – це ще один реальний крок у реформуванні пенсійного забезпечення населення відмітив Анатолій Михайлович на завершенні брифінгу.