Районна газета

ЗУСТРІЧ З БЕЗРОБІТНИМИ

Управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі співпрацює з Краснопільським районним центром зайнятості в частині проведення інформаційно-консультативних заходів з безробітними та шукачами роботи, які звернулися за послугами.

Так 16 січня 2015 року на базі районного центру зайнятості була проведена зустріч з безробітними за участю першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі Олени Тарасенко. На зустрічі обговорювалися питання соціального захисту та забезпечення зайнятості громадян, зокрема набуття та порядок зарахування страхового стажу, про реформування пенсійної системи.

У ході розмови Олена Яківна розповіла присутнім про зміни в пенсійному законодавстві, а також про те, що право на призначення пенсії виникає за наявності страхового стажу. Тому молодь, яка влаштовується на роботу не повинна погоджуватися на оплату праці в тіньовому варіанті, а наполягати на виплаті її з дотриманням чинного законодавства. Безробітні активно приймали участь в обговоренні питань пенсійного законодавства, а також цікавилися останніми його змінами.