Районна газета

СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН

З метою виконання пріоритетів Фонду забезпечуються умови щодо розширення доступу застрахованих осіб та пенсіонерів до їх персональних даних в системі персоніфікованого обліку.

В управлінні Пенсійного фонду України в Краснопільському районі встановлено інформаційний кіоск, де кожний громадянин за допомогою власного свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування має можливість переглянути в системі персоніфікованого обліку дані про накопичення в обліковій картці застрахованої особи.

За допомогою власного пластикового пенсійного посвідчення пенсіонер отримує доступ до відомостей про особисті пенсійні права (про встановлення розміру пенсії, наявний страховий стаж, заробітну платну,  які прийняті до уваги при нарахуванні пенсійної виплати).

Крім цього, громадяни мають можливість отримати іншу довідкову інформацію (наприклад: про перелік документів для призначення пенсії за віком, по інвалідності, у зв’язку з  втратою годувальника; графік особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України тощо).

Завітати та скористатися послугами інформаційного кіоску можна за адресою: смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 6.