Районна газета

РАЙОННА ШКОЛА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «ЛІДЕР»

Відповідно до плану роботи відділу освіти та районного методичного кабінету 13 травня 2019 року відбулося чергове навчання в школі лідерів учнівського самоврядування «Лідер» Краснопільського району, за участю членів учнівського самоврядування Миропільської сільської ради на базі Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тема заняття «Лідерами не народжуються, не стають – лідери роблять самі себе».

Координатори шкільного самоврядування заступник директора з навчально-виховної роботи  Подоляка Л.Є та практичний психолог Ільченко-Наумова С.М. підготували досить цікаве і змістовне заняття.

На початку навчання діти за допомогою вправи на знайомство привітались, познайомились і дізналися більше один про одного.

Впродовж заняття учні виконували різноманітні завдання та вправи відповідно теми і на сам кінець всі учасники разом створили колективний портрет «Лідер очима дітей».

Для лідерів учнівського самоврядування в шкільному музеї декоративно-ужиткового мистецтва екскурсоводами була проведена дуже цікава екскурсія.

Члени школи «Лідер» взяли активну участь в шкільному святі вишиванки, презентувавши кожен свою вишиванку. Усі учасники заходу закінчили заняття з гарним настроєм, посмішками та позитивними враженнями.