Районна газета

ПРЕВЕНТИВНЕ ВИХОВАННЯ УЧНІВ - ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМ У ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ

Сучасна шкільна  освіта в Україні спрямована на створення умов для розвитку  і самореалізації кожної особистості, виховання покоління здатного вчитись протягом усього життя, створювати і розвивати цінності громадянського суспільства.

 Головною метою освітніх зусиль стає повне розкриття можливостей і здібностей особистості, її духовного потенціалу, щоб вона була спроможною в мінливій реальності спиратися, перш за все, на власні сили.

В Мезенівському НВК побудована  така   система роботи, яка забезпечує тривалий і цілісний виховний процес  учнів.

 Превентивне виховання посідає важливе місце в системі виховної роботи закладу. Воно включає в себе підготовчі та профілактичні дії  педагогічного колективу, спрямовані на запобігання формування в учнів негативних звичок, рис характеру, проявам   асоціальної поведінки та організацію належного  догляду  за діяльністю школярів.

Класні керівники, практичні психологи  закладів загальної середньої освіти району, з метою знайомства та впровадження в свою роботу досягнень та надбань з організації превентивного виховання,   відвідали Мезенівський НВК.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Подшивалов В.М.  ознайомив присутніх з досвідом роботи педагогічного колективу з превентивного виховання, а класний керівник Курінська Н.В. провела тренінг «Ми за здоровий спосіб життя» з учнями 6-9х класів.

Моісеєнко О.Я. обрала для роботи з класними  керівниками та практичними психологами актуальну, на сьогоднішній день, тему «Стоп! Булінг!»,підібрала цікаві ситуації, вправи,  які присутні вирішували ході проведення тренінгу.

В роботі семінару взяла участь Петрова Н.М., спеціаліст Краснопільського центру зайнятості, яка презентувала  онлайн-платформу «Моя професія».