Районна газета

СЕМІНАРИ-ПРКТИКУМИ-ОДНА ІЗ ДІЄВИХ ФОРМ МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Досвід роботи  свідчить ,що  семінари-практикуми –є  ефективною і досить дієвою формою методичного супроводу працівників психологічної служби Краснопільського району та Миропільської ОТГ. Під час семінарів є можливість не тільки познайомитись  з досягненнями закладу в цілому, а  й    обмінятись досвідом  з колегами, запозичити у колег краще із професійних надбань і реалізувати  їх  у своєму закладі.  

14.11.2018  року на базі Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум для працівників психологічної служби за темою : «Використання інноваційних технологій психологічного супроводу в умовах Концепції « Нова українська школа»». Учасники семінару із задоволенням оглянули затишні та  по-сучасному обладнані кабінети закладу, відвідали тренінгове заняття зі старшокласниками  з теми: « Темперамент  і характер- стрижнєві особливості».

Підготувала та провела захід практичний психолог Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст.. Ільченко-Наумова Світлана Миколаївна. Під час тренінгового заняття  старшокласники  були залучені до роботи в групах, мали можливість  висловити свою думку з даної теми, презентували набутий разом  досвід. Під час взаємодії     з дітьми  Світлана Миколаївна  використовувала  різні форми  та методи роботи з дітьми, що спонукало учнів до творчої взаємодії , та підвищенню рівня мотивації до навчальної діяльності.  В ході семінару практичний психолог запропонувала колегам взяти участь у такій інноваційній формі взаємодії , як методичний полілог з використанням  медіації. Захід проведений на високому фаховому рівні,учасники семінару  набули досвіду щодо проведення кола цінностей, отримали позитивні емоції.