Районна газета

ВРУЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ ОБДАРОВАНИМ УЧНЯМ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

9 березня 2016 року у приміщенні Краснопільської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди вручення стипендій голови районної державної адміністрації обдарованим учням Краснопільського району. Сьогоднішнє свято підтверджує – ми можемо пишатися добрими справами і здобутками наших учнів, ними може гордитись не тільки сім’я, а й держава.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися голови райдержадміністрації Юрій Яремчук та районної ради Віталій Савоненко.

- Краснопільщина пишається Вами та Вашими наставниками. Щиросердечно бажаємо Вам натхнення, наполегливості та допитливості в пізнанні життя через навчання, творчість, спорт. Ця стипендія є формою визнання і поваги до своїх юних громадян, які прославляють свій рідний край на різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах у галузях науки, культури та спорту, заявляючи про себе і Краснопілля на всю країну, - зазначили керівники району.

Стипендіатомголови обласної державної адміністрації у 2016 році стала учениця 10 класу Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області, яка навчається на високому та достатньому рівні та є неодноразовим переможцем та призером обласних та Всеукраїнських змагань з лижних перегонів Катерина Свинаренко.

Стипендії голови районної державної адміністрації отримали: Владислав Акименко, Лілія Горецька, Олена Гонтар, Тетяна Петрова, Яна Гербут, Владислав Грубий, Катерина Гудименко, Едуарда Корнієнко, Владислава Рудика, Євгенія Симоненко,Тетяна Дворянова, Володимир Небелиця, Артем Салига.

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016 році стали Акименко Владислав, Акименко Віталій, Галеженко Валерія, Горецька Лілія, Рябуха Сергій.

У ході урочистостей Подяки отримали педагоги, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: Ольга Манжула, Наталія Білоус, Надія Якуба, Валентина Мажара.