Районна газета

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ДИРЕКТОРІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

В залі засідань відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації відбулася нарада керівників закладів освітиКраснопільського району, на якій були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту І.М. Матлахов, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, працівники відділу освіти, молоді та спорту та районного методичного кабінету.

У роботі наради взяв участь голова Краснопільської районної державної адміністрації, депутат Сумської обласної ради Юрій Яремчук. Обговорювалися актуальні питання, які на даний час тривожать освітян району: харчування, підвезення учнів та оплата праці педагогічних працівників.

У своєму виступі Юрій Яремчук зазначив, що на даний час проводиться робота з головами сільських та селищних рад по питанню виділення субвенцій на забезпечення оплати харчування всіх учнів 1-4 класів та пільгових категорій (дітей, батьки яких є учасниками АТО, тимчасово переміщені особи, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування та діти з малозабезпечених сімей), а також забезпечення перевезення учнів. Ю.А. Яремчук запевнив, що це питання тримається на контролі та вже є позитивні результати цієї роботи.

Щодо питання оплати праці працівникам галузі освіти, то голова Краснопільської РДА висловив глибоку подяку вчителям за їх справу та запевнив, що сьогодні вирішується питання оплати освітянам нашого району 10% надбавки за престижність праці.

- Основними завданнями на сьогодні є залучення коштів по здійсненню заходів з енергозбереження, придбання навчального обладнання та шкільного автобусу для перевезення дітей району до навчальних закладів, - зазначив Юрій Яремчук.