Районна газета

ВІДБУВСЯ ПЛЕНУМ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Відбувся пленум Краснопільської районної організації профспілки працівників освіти на якому розглядалось питання оплати праці в навчальних закладах освіти у 2015 році та проект бюджету  на 2016 рік.

У роботі пленуму взяли участь  голова рай держадміністрації Юрій Яремчук та начальник відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації  Іван Матлахов, які зупинилися на питанні фінансування освіти в 2016 році, а потім відповіли на питання, які піднімали у своїх виступах голови профспілкових  комітетів.

Голова районного комітету профспілки Валентина Ревуцька у своєму виступі відзначила, що бюджет 2015 року забезпечив стабільне функціонування закладів. В основному здійснювалось забезпечення коштами соціально захищених статей. Протягом року проводився моніторинг за вчасною  виплатою зарплат, відпускних, допомоги на оздоровлення, різних доплат. У 2015 році не було закрито жодного навчального закладу, працівники не ходили у відпустки за  власний рахунок. У листопаді та грудні педагоги отримали доплату за престижність праці.

На пленумі було прийнято відповідну постанову.