Районна газета

ВІДКРИТО СТАРШУ ГРУПУ

Приємний подарунок отримали батьки дошкільнят с.Чернеччина: у місцевому ДНЗ відкрито старшу групу.

Тут створено всі необхідні умови для комфортного перебування, фізичного та розумового розвитку, підготовки малят до навчання в стінах школи. Під час нашого візиту до ДНЗ його вихованці відпочивали у новеньких сучасних двоярусних ліжечках.

Екскурсоводом по дошкільному закладу була заступник директора Чернеччинського НВК Аліна Мостова. Вона показала матеріальну базу дошкільного закладу, сучасні меблі: шафи для одягу, столики і стільці для малюків, дитячі ліжечка, придбані за кошти місцевого бюджету та у рамках програми «Дитячі меблі Сумщини».

З відкриттям дошкільної групи напруга з охопленням малюків села з порядку денного знята. Нині ДНЗ відвідує 36 вихованців. Є серед них і діти переселенців з Луганської області, які почуваються тут, як у рідній родині. Важливо, що у дошкільному закладі завжди підтримується належний температурний режим: 20-22 градуси тепла. Це убезпечує малюків від переохолодження, а значить, від пропусків відвідування дитсадка через хворобу.

Приміщення дошкільного закладу опалюється від твердопаливного котла, що дозволяє економити бюджетні кошти. Крім того, із відкриттям старшої дошкільної групи створено 4 додаткових робочих місця: помічника кухаря, помічника вихователя, вихователя, підсобного робітника.