Районна газета

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА ПО ОНОВЛЕННЮ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

Освіта є одним із вагомих чинників, який визначає майбутнє нації. Сьогодні серед актуальних завдань районної влади в цій галузі є забезпечення високої якості освіти та рівного доступу до неї.

Однією із складових забезпечення рівного доступу до освіти є створення безпечних умов для всіх учасників навчально-виховного процесу, збереження та поліпшення матеріально-технічної бази тощо.

Нещодавно один із таких заходів по забезпеченню навчальних закладів відповідним обладнанням відбувся в стінах Краснопільської ЗОШ, де керівники району передали школі 12 нових та сучасних комп’ютерів.

ВЧИТЕЛЬСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ: ТВОРИТИ САМИМ І НАДИХАТИ ІНШИХ

Традиційно перед початком нового навчального року освітянська еліта Краснопільського району збирається на педагогічну конференцію, аби підбити підсумки розвитку освітньої галузі за минулий навчальний рік та визначити плани на майбутнє. Не став винятком і цей рік

У роботі педагогічної конференції взяли участь керівники освітянських закладів, голови профспілкових комітетів, керівники предметних методичних об'єднань, учителі, керівники гуртків позашкільних закладів, вихователі-методисти, ветерани педагогічної праці, представники засобів масової інформації. У конференції взяли участь голови Краснопільськиї райдержадміністрації та районної ради Ю. А. Яремчук і В. О. Савоненко, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України В. П. Ревуцька.

ВРУЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ ОБДАРОВАНИМ УЧНЯМ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

9 березня 2016 року у приміщенні Краснопільської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди вручення стипендій голови районної державної адміністрації обдарованим учням Краснопільського району. Сьогоднішнє свято підтверджує – ми можемо пишатися добрими справами і здобутками наших учнів, ними може гордитись не тільки сім’я, а й держава.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися голови райдержадміністрації Юрій Яремчук та районної ради Віталій Савоненко.

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ДИРЕКТОРІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

В залі засідань відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації відбулася нарада керівників закладів освітиКраснопільського району

У роботі наради взяв участь голова Краснопільської районної державної адміністрації, депутат Сумської обласної ради Юрій Яремчук. Обговорювалися актуальні питання, які на даний час тривожать освітян району: харчування, підвезення учнів та оплата праці педагогічних працівників.