Районна газета

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Нещодавно в місті Суми відбувся Кубок КВН, у якому  брали участь 10 команд із м. Суми, м. Прилуки, а також команда Краснопільської гімназії «На ушах» у складі якої: Цюх Інна, Деревицька Катерина,  Северин Тетяна, Корнієнко Едуард, Завалій Максим, Нікончук Катерина, капітан команди -  Авраменко Сергій.

«Після першого конкурсу ми мали найбільшу кількість балів. Але потім, на жаль, втратили декілька балів, поступившись у фінальному підсумку лише команді «Фарш» Сумського машинобудівного коледжу»,- відмітив капітан команди.

За словами членів команди приймати участь у Кубку КВН було дуже цікаво та пізнавально. Ми знайшли багато нових друзів та однодумців. Навіть призер багатьох конкурсів КВН, команда «Район», похвалили нас і побажали удачі!», – говорять.

«Участь у подібних конкурсах розвиває логічне мислення, уяву, вміння жартувати. Хоча учні Краснопільської гімназії й були наймолодшими учасниками ігор, але показали достойний результат, виборовши почесне друге місце», - зазначила президент  учнівського самоврядування   Краснопільської гімназії Тетяна САВИЦЬКА.