Районна газета

"ЗИМОВА СПЕКА - 2013"

08 грудня 2013 року з метою масового залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, розвитку та популяризації пейнтболу в області,  як виду спорту завершився І етап Обласного чемпіонату з пейнтболу «Зимова спека – 2013» серед команд виконавчих комітетів міських рад та районних державних адміністрацій.

Останній тур, у якому взяли участь дві команди Краснопільського району, відбувся в м.Тростянець.

До участі у пейтбольному батлі долучилися 9 команд з Тростянецького, Великописарівського, Білопільського, Охтирського та Краснопільського районів. Згідно правил змагань допускалися лише особи з числа молодих державних службовців, педагогів, представників громадських об’єднань, учнівського самоврадування віком від 14 до 35 років.

Переможці змагань були запрошені до участі в другому та третьому етапах Обласного чемпіонату, які відбудуться 14 грудня 2013 року в дитячому парку «Казка». Нажаль, команді Краснопільського району не вдалося потрапити до фінальних ігор.

Як зазначив начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Іван МАТЛАХОВ: «Спорт – це здоровий спосіб життя, до якого долучаються тисячі наших співвітчизників. І особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління все більше і більше захоплюється активними заняттями спортом».