Районна газета

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ФОРУМ З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

13 грудня 2018 року в приміщенні Конгрес-центру СумДУ відбувся обласний форум національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Учасниками форуму стали 75 осіб з числа фахівців підрозділів з питань молоді та спорту міста, районів та ОТГ області, члени місцевих координаційних рад, громадські діячі

Представники Краснопільського району та Краснопільської ОТГ теж взяли участь  у зазначеному заході. На урочистому відкритті форуму виступили заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош, голова профільної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму молодіжної політики та спорту Ігор Науменко та заступник голови координаційної ради національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації Олег Корнієнко.

Учасники працювали в секціях, де обговорювали досягнення та проблемні питання  в діяльності органів влади і в роботі координаційних рад НПВ, а також щодо участі громадськості у розвитку системи НПВ.

Протягом форуму учасники мали можливість ознайомитися з презентацією діяльності Всеукраїнської організації ПЛАСТ, прослухали лекцію-тренінг голови обласного осередку національної спілки краєзнавців України, заступника голови обласної координаційної ради НПВ Олега Корнієнка, вивчити результати соціологічного дослідження «Мовно культурна ідентифікація Сумської молоді», познайомилися з цікавими історико-екскурсійними маршрутами містами та районами нашої області, відвідали виставку «Два століття – одна війна», спробували свої навички тактичної медицини, познайомилися з роботою та матеріальною базою обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання.

Актуальним питанням було визначено створення чи удосконалення  дієвого складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при адміністраціях та громадах. Дане питання в нашому районі теж є важливим координаційна рада створена, але є необхідність відновити її склад тому звертаємось до всіх активних діячів, краєзнавців, тих фахівців, які переймаються питаннями національно-патріотичного виховання внести свої пропозиції та рекомендації з даного питання.