Районна газета

ВІДБУВСЯ VІІ РАЙОННИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ СІЛЬСЬКОЇ МОЛОДІ КРАСНОПІЛЬЩИНИ

З 17 до 19 липня 2015 року на березі мальовничої річки Псел проходив VІІ районний туристичний зліт сільської молоді Краснопільщини.

Цей зліт районної молоді, не байдужої до туризму, нових вражень, екстремальних емоцій та цікавого спілкування проходить щороку та не змінює свого місця проведення.

Цього року в туристичному зльоті взяли участь 7 команд сільських та селищних рад району: смт. Краснопілля, с. Самотоївка, с. Сінне, с. Великий Бобрик, с. Запсілля, с. Хмелівка та с. Велика Рибиця. Кожна команда прибула на відкриття заходу з гарним настроєм, готовими до цікавої змагальної програми та сповнені сил. На відкритті з привітальним словом до учасників виступив голова Запсільської сільської ради П.І. Влезько. Він побажав кожній команді везіння, швидкості у проходженні дистанцій та отримувати максимально задоволення від туристичного зльоту та спілкування з уже знайомими одне-одному товаришами.

Програма туристичного зльоту складалася з трьох змагальних днів:

І день – конкурси «Візитка» та «Кашовари»;

ІІ день – конкурси «Смуга перешкод», «Туристичний екстрим», «Розпалювання багаття» та «Нічне орієнтування», яке до речі цього року проходило вперше та отримало схвальні відголоски від усіх команд;

ІІІ день – конкурси «Найкращий туристичний табір», «В’язання туристичних вузлів» та завершував змагання «Туристичний репортаж».

Протягом всіх змагальних днів панувала злагоджена, позитивна атмосфера, команди допомагали одна-одній, відпочивали. За традицією за ініціативи команди с. Великий Бобрик проведено турнір з волейболу, де точилися не менш запеклі баталії, ніж у туристичних конкурсах.

Вечорами, коли конкурси залишалися, з кожного табору лунали сміх, захоплені туристичними конкурсами розмови та співи під гітари біля вогнища… Туристичний зліт згуртовує, додає нових вражень, цікавих нових знайомств, які нерідко переростають у вікову дружбу!

І ось, нарешті, суддівська колегія підбиває останні бали. І вперше команди с. Запсілля та с. Великий Бобрик мають одинакову кількість балів, але згідно положення пріоритет має та команда, яка була вище підсумковому протоколі конкурсу «Смуга перешкод». І тут вже вкотре перемогу виборили туристи з с. Запсілля.

Намети розібрані, речі спаковані, чути прощання учасників… але прощання це лише на рік, адже в наступному році гостинний Псел знову зустріне нас для нових змагань, з новими силами!

Остаточний протокол VІІ районного туристичного зльоту сільської молоді Краснопільщини – 2015 року:

І місце – с. Запсілля; ІІ місце – с. Великий Бобрик; ІІІ місце – смт. Краснопілля; ІV місце – с. Хмелівка; V місце – с. Велика Рибиця; VІ місце – с. Сінне; VІІ місце – с. Самотоївка.