Районна газета

МОЛОДІ КРАСНОПІЛЬЩИНИ – ПЕРШЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ

«Сьогодні ми маємо проблеми з працевлаштуванням молоді, особливо випускників ПТУ та вищих навчальних закладів.

Станом на  26.06.2013 року  31,5 % незайнятих громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості – молодь віком до 35 років. Із загальної чисельності молоді 6 осіб – випускники вищих та професійно-технічних закладах освіти, які мають додаткові гарантії та потребують соціального захисту працевлаштування на перше робоче місце.» - наголосила на нараді Галина Федорівна Акименко, директор Краснопільського РЦЗ.

В ході засідання обговорили  шляхи працевлаштування молоді на перше робоче місце та отримали детальну інформацію про стимулювання, які вони отримають відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», якщо вони працевлаштують на нове робоче місце неконкурентоспроможних громадян, в тому числі молодь на перше робоче місце та поспілкуватися більш детально з працівниками Краснопільського РЦЗ.

Роботодавці, в свою чергу, активно ділились досвідом працевлаштування молоді на перші робочі місця.

 «Питання забезпечення молоді роботою займає важливе місце в соціальних ініціативах Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА. Тож, ми тісно співпрацюємо з роботодавцями, щоб кожний випускник, кожна молода людина мала змогу отримати перше робоче місце», – підкреслила Галина Федорівна.