Районна газета

РЕАЛІЗАЦІЯ В РАЙОНІ ЗАВДАНЬ І СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЩОДО СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ

З даною метою в районі проводиться робота щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. На сьогодні в районі відповідно до прийнятих розпоряджень голови Краснопільської районної державної адміністрації функціонує дитячий будинок сімейного типу та 12 прийомних сімей, в яких відповідно виховується 8 та 32 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

31 травня 2013 року голова райдержадміністрації П.П.Кідіменко відвідав в селищі Угроїди дитячий будинок сімейного типу Бондарєвих. Вже з перших хвилин перебування в будинку цих людей відчуваєш, що потрапив в щасливу і дружну сім'ю, в якій ростуть і виховуються у комфорті та атмосфері сімейного затишку і доброти  8 дітей, позбавлених батьківського піклування. Батьки - вихователі Світлана В’ячеславівна та Олексій Костянтинович віддають дітям весь свій вільний час, тепло і щедрість люблячих сердець, оточують їх любов’ю та справжньою батьківською турботою. Голова Краснопільської районної державної адміністрації П.П. Кідіменко в розмові з батьками-вихователями поцікавився питаннями виховання та навчання дітей, запитав і про можливі проблеми, труднощі у догляді за ними.

«Діти дуже привітні і життєрадісні, добре вчаться в школі і не лінуються допомагати по господарству. Особливих проблем у нас не виникає, відчуваємо постійну підтримку з боку керівників району, голови селища, служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Діти у нас ростуть  працьовитими, добрими, усміхненими, ми – одна велика родина, живемо дружньо, допомагаємо одне одному» - зазначила Світлана В’ячеславівна.

У ході візиту також обговорювалися питання адаптації дітей до сімейного оточення, та вивчалися проблеми сьогодення. Керівник району цікався станом успішності дітей, що навчаються в Угроїдській ЗОШ І-ІІІ ступенів, уподобаннями та станом здоров’я найменшої вихованки дитячого будинку сімейного типу, якій скоро має виповнитися 3 роки. Світлана В’ячеславівна провела невеличку екскурсію будинком, показала дитячі кімнати, вироби вихованців, місця для навчання дітей та місця, де вони проводять свій вільний час.

Голова райдержадміністрації П.П. Кідіменко висловив глибоку вдячність Світлані В’ячеславівні та Григорію Костянтиновичу за їх доброту, щирість та любов до справи, яку вони роблять, адже діти – це наше майбутнє. «Відношення дітей до батьків – це дзеркало відношення батьків до дітей. Що дорослий віддає, те й отримує. У вас панує гармонія у родині, діти зростають у злагоді та любові. Ви не здаєтесь у бажанні зробити життя дітей щасливішим» - зазначив Петро Петрович.

Від візиту до дитячого будинку сімейного типу Бондарєвих, від спілкування з батьками-вихователями та дітьми залишилися лише позитивні враження. Всі діти проживають в прекрасних умовах, порозумінні та любові, яка панує в цій сім’ї.