Районна газета

ВІДБУВСЯ VІІ РАЙОННИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ СІЛЬСЬКОЇ МОЛОДІ КРАСНОПІЛЬЩИНИ

З 17 до 19 липня 2015 року на березі мальовничої річки Псел проходив VІІ районний туристичний зліт сільської молоді Краснопільщини.

Цей зліт районної молоді, не байдужої до туризму, нових вражень, екстремальних емоцій та цікавого спілкування проходить щороку та не змінює свого місця проведення.

УВАГА! ФОТОКОНКУРС!

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проводить фото конкурс «Миттєвості сімейного щастя»

Учасники фото конкурсу: у конкурсі беруть участь окремо фотографи-професіонали та фотографи-аматори віком до 35 років.

24 КВІТНЯ 2014 РОКУ БУЛО ПРОВЕДЕНО РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «ЗІРНИЦЯ»

Захід проходив біля озера Дідове. Всього в грі взяли участь 8 команд: Краснопільської, Угроїдської, Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Порозчанської ЗОШ І-ІІ ст., Краснопільської гімназії, Миропільського, Ряснянського та Осоївського НВК

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Нещодавно в місті Суми відбувся Кубок КВН, у якому  брали участь 10 команд із м. Суми, м. Прилуки, а також команда Краснопільської гімназії «На ушах» у складі якої: Цюх Інна, Деревицька Катерина,  Северин Тетяна, Корнієнко Едуард, Завалій Максим, Нікончук Катерина, капітан команди -  Авраменко Сергій.

"ЗИМОВА СПЕКА - 2013"

08 грудня 2013 року з метою масового залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, розвитку та популяризації пейнтболу в області,  як виду спорту завершився І етап Обласного чемпіонату з пейнтболу «Зимова спека – 2013» серед команд виконавчих комітетів міських рад та районних державних адміністрацій.

Останній тур, у якому взяли участь дві команди Краснопільського району, відбувся в м.Тростянець.