Районна газета

З МЕТОЮ НАЛЕЖНОЇ ПІДГОТОВКИ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 200-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ПРОВЕДЕНО ЛІТЕРАТУРНУ ГОДИНУ: «СЛОВО ШЕВЧЕНКОВЕ ВІЧНЕ»

На реалізацію в районі завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса ШЕВЧЕНКА, та з нагоди вшанування пам’яті вічно живого серця поета та співця слова, 13 січня 2014 року в читальному залі Краснопільського районного Палацу культури для школярів було проведено літературну годину: «Слово Шевченкове вічне».

«В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Тараса Шевченко.

Ось уже два століття незгасним вогнем усеперемагаючого патріотизму палахкотить його могутня і ніжна поезія. І палке слово великого Кобзаря надихає нас українців на жертовну працю в ім’я рідної України», - наголосив у своєму слові заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ.

«Сьогодні до нього, нашого Пророка звертаємо свої погляди. З його ідеалами, помислами звіряємо свої кроки в утвердженні української держави. Віримо, що здійсняться пророчі Тарасові слова:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люди на землі!» - зазначила на завершення бібліотекар Краснопільської центральної районної бібліотечної системи Наталія ДЕЙНЕКА.