Районна газета

ДО 75 – РІЧЧЯ З ЧАСУ УТВОРЕННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ

Без минулого немає майбутнього! Саме тому, ми як жителі Сумської області зобов’язані знати і пам’ятати історію свого рідного краю!

10 січня 2013 року на базі читального залу Краснопільського районного Палацу культури було організовано та проведено ряд заходів, серед них, проведено виставку літератури на тему: «Історія Сумщини в іменах», години краєзнавства, літературні та краєзнавчі години, а також інші заходи відповідного напрямку.

Сумська область була створена 10 січня 1939 року. Отже, 10 січня виповнюється рівно 75 років, з часу заснування Сумської області!

Наш регіон своїми здобутками, неповторністю, талановитими людьми відомий далеко за межами держави. Сумщина найтіснішими зв’язками міцно й надійно зв’язана з усіма регіонами України й багатьма країнами світу.

«Ми з неприхованою гордістю говоримо про свою 75-річну історію: це були по-справжньому великі роки становлення, зміцнення, злету, важких воєнних випробувань, повоєнної відбудови, твердого поступу вперед і вже у наші дні — утвердження нової незалежної України. Слава Сумщини завжди трималася й тримається на високій професійності його людей, невпинному творчому пошуку, надійному слові й найвищій відповідальності за подальшу долю свого краю», – зазначила начальник відділу культури Анжела НАЗАРЕНКО.