Районна газета

НОВОРІЧНА КАЗКА «ЗИМОВІ ПРИГОДИ МАШІ І ВЕДМЕДЯ»

25 грудня 2013 року, напередодні новорічних та різдвяних свят, для дітей Краснопільщини проведено новорічну казку: «Зимові пригоди Маші і Ведмедя».

Стало традицією, що кожного року Краснопільський районний Палац культури влаштовує захоплююче новорічне свято, справжню зимову казку для дітей нашого району. У цьому році таке казкове дійство відбулося у великому  залі Краснопільського районного Палацу культури.

Для більше 100 маленьких гостей, які прийшли разом із батьками, бабусями та дідусями, пролунали теплі слова та поздоровлення. Перед дітьми з театралізованою виставою виступив драматичний колектив Краснопільського районного Палацу культури, під керівництвом Ірини МИРОНЕНКО, котрий провів святкову казку для всіх присутніх гостей.

Великий зал районного Палацу культури з новорічною ялинкою перетворився в країну дитячих мрій. Дід Мороз зі Снігуронькою радо зустрічали дівчаток та хлопчиків, всі разом запалювали яскраві вогники на красуні-ялинці. Захоплюючі конкурси на кмітливість та спритність, дружні хороводи та веселі пісні довкола ялинки створювали новорічний настрій.

Саме такою постала перед дітьми наповнена яскравими кольорами та чудесами новорічна казка «Зимові пригоди Маші та Ведмедя», яку приготували для малят господарі свята. Переповнені радісними емоціями щасливі обличчя маленьких глядачів - найвища нагорода для кожного.