Районна газета

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ У КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ КРАЙ

19 грудня 2013 року в приміщенні районного Палацу культури відбувся святковий захід з нагоди Дня Святого Миколая. На свято було запрошено дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування району та їх законних представників.

З привітаннями до присутніх на заході звернулися голова Краснопільської районної державної адміністрації Микола ГУБА та заступник голови Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ, які побажали усім присутнім родинного благополуччя, успіхів у навчанні, наснаги та якнайбільше радісних моментів у житті.

«За  соціальними ініціативами Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України», нинішній 2013 рік проголошено Роком дитячої творчості. В Україні діє 81 600 гуртків. 96 гуртків діє в нашому Краснопільському районі, якими охоплено півтори тисячі учнів. Головною метою сьогоднішнього свята є подарувати дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування позитивні емоції та тепло родинного затишку», - зауважив під час привітань голова  Краснопільської районної державної адміністрації Микола ГУБА.

За словами очільника району Україна належить до країн з достатньо високим рівнем забезпечення прав дитини. Досягнуто стабільного прогресу в таких сферах як зниження дитячої смертності, збільшення народжуваності, влаштування дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування в сімейні форми виховання, зниження кількості відмов матерів від новонароджених дітей.

З теплими привітаннями до всіх присутніх звернувся і заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ, який наголосив: «Цього року стартувала Президентська Програма «Інтелектуальне майбутнє України» на базі Малої Академії Наук України. До цієї Академії залучено 6 учнів нашого району. Одна учениця отримує стипендію голови обласної державної адміністрації, а десять учнів – стипендіати голови районної державної адміністрації. Дії державних органів та соціальних працівників спрямовані на забезпечення прав дитини – недопущення випадків позбавлення батьківських прав через бідність або інвалідність, здійснення нагляду за умовами проживання і виховання усиновлених дітей, соціальний супровід таких сімей».

 Головною метою заходу було подарувати дітям хоча б краплинку щастя і справжнього передноворічного дива. Дитячі очі світилися радістю та вірою. Сьогодні в серцях і душах маленьких українців дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки з’явився ще один привід повірити дорослим у щасливе майбутнє. У єдність нашого українського народу.

 У проведенні святкового заходу взяли активну участь вихованці Краснопільського центру дитячої та юнацької творчості, які підготували цікаві пісенні та хореографічні номери.

По закінченню святкового концерту до дітей вийшов Святий Миколай, який привітав усіх зі святом та подарував солодощі присутнім у залі дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.