Районна газета

СВЯТКОВЕ ДІЙСТВО З НАГОДИ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня 2013 року, на базі Краснопільської центральної  районної бібліотеки для дітей пройшло дитяче свято до Дня Святого Миколая «Святий Миколай, до нас завітай!».  Чудова новорічна ялинка радо зустрічала  гостей бібліотеки -  вихованців дитячого садочку «Дзвіночок» Краснопільської районної ради.

 «День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, у ніч з 18 на 19 грудня в оселі, де живуть діти, нечутно приходить Миколай і непомітно кладе, переважно під подушки, а іноді у черевички сплячої малечі жадані дарунки. І що характерно - саме ті дарунки, які намріяли слухняні хлопчики й дівчатка. Звідки Миколай знає, що кому потрібно? Взагалі-то напередодні чарівної ночі належить написати лист-прохання до святого, покласти записку на вікно і сподіватися на здійснення мрії. Чи Ангел, чи якась пташка-невеличка той лист забере. І Миколай точно знатиме, чого від нього сподіваються. Але якщо малюк ще цілком не писемний, то святий і так здогадається», - зазначила у своїй розповіді української легенди про Святого Миколая бібліотекар Краснопільської центральної районної бібліотеки для дітей Лариса МИРОНЕНКО.

Згодом,  перед дітьми, з театралізованою виставою виступив драматичний колектив Краснопільського районного Палацу культури, під керівництвом Ірини МИРОНЕНКО, котрий провів святкову казку для дітей дитячого садочка та привітав усіх присутніх дітей подарунками від Святого Миколая.

Наприкінці заходу, бібліотекарі Краснопільської центральної районної бібліотеки для дітей яскраво представили книжкову виставку та провели святкові ігри і конкурси. Біля ялинки була розміщена виставка робіт учнів початкових класів Краснопільської загальноосвітньої школи «Зимові фантазії».