Районна газета

НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВІЙСЬКО-ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ПАМ'ЯТЬ, ЩО ПРОНИЗУЄ СЕРЦЯ»

Напередодні Дня Збройних сил України, 05 грудня 2013 року, в Краснопільському районному Палаці культури відбувся щорічний районний фестиваль військо-патріотичної пісні «Пам'ять, що пронизує серця». Даний захід проводився з метою популяризації української та військово-патріотичної пісні серед молоді, пошуку та розкриття творчих здібностей авторів та виконавців, сприяння патріотичному та естетичному вихованню підростаючого покоління.

У фестивалі взяли участь  вокальні колективи, солісти, дуети, тріо, гурти, хореографічні колективи Краснопільського району.          

«Проведення подібних заходів сприяє відродженню та популяризації військово-патріотичної пісні, а також впливає на формування громадянської та патріотичної свідомості молодого покоління.

Наша країна без’ядерна, нікому не загрожує і ніколи не загрожувала, і я думаю, що й надалі Україна, і її Збройні сили будуть показувати світовій спільноті, що ми мирні люди, і наш народ буде жити під світлим, яскравим сонцем, блакитними хмарами, на землі буде вирощуватися зерно, будуть виховуватися люди, які з честю та повагою ставитися до нашої України», - наголосив заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації  Віктор ПОБІДИНСКИЙ у своєму вітальному слові до учасників та гостей фестивалю.  

Під час проведення районного фестивалю, ведучими було висловлено глибоку шану і повагу ветеранам війни та військової служби, чий безцінний досвід сприяє набуванню почуття патріотизму, гідності, гордості за свій народ серед молоді та бажання освоїти одну з найпочесніших професій – Захисника Вітчизни.    Особлива і безмежна шана тим, хто захищав нашу землю від ворога в роки Великої Вітчизняної війни. Велику увагу було приділено воїнам героїчної та трагічної Афганської війни, яка тривала у два рази довше ніж Велика Вітчизняна війна.   

Від учасників фестивалю  звучало привітання на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів та офіцерів, генералів та адміралів, а також  побажали їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божого благословення їм та їхнім сім’ям!