Районна газета

«ЧУМА ХХ-ГО СТОЛІТТЯ»

У рамках проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, 2 грудня 2013 року в Краснопільській центральній районній бібліотеці  для учнів 8 класу було проведено урок здоров’я на тему: «Його ім’я - підступний СНІД».

«Одна з останніх епідемій нашої сучасності так звана «чума ХХ-го століття» - синдром набутого імунного дефіциту (СНІД). Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки ми, на превеликий жаль, змушені констатувати, що до вирішення цієї проблеми ще далеко. Її масштаб, цинічність і підступність, досі не може залишити байдужим жодної розсудливої людини. Офіційна статистика поширення синдрому набутого імунного дефіциту змушує нас відчувати глибоку тривогу», - зазначила бібліотекар відділу обслуговування центральної районної бібліотечної системи Наталія ДАЙНЕКА.

Вчені сподівалися швидко приборкати хвилю цієї епідемії, так як шляхи розповсюдження вірусу були чітко визначені ще в 1985-му році - через кров. І на сьогодні проблема швидкого розповсюдження хвороби є надзвичайно актуальною. До учнів було донесено інформацію про основні шляхи поширення смертоносного вірусу і яку загрозу для життя він становить.

Підводячи підсумки, діти висловлювали свої думки про почуте і порівнювали нову інформацію з відомою їм раніше. СНІД – одна з найважливіших проблем нашого сучасного світу. Стрімко зростає кількість інфікованих, хворих і померлих від СНІДу людей. Необхідно пам'ятати, що будь-яка людина має однаковий ризик заразитися вірусом імунодефіциту.