Районна газета

УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ

21 листопада у великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Сьогоднішній захід пов’язаний з буремними подіями, що стали переломним моментом в новітній історії України і поклали початок революції за людську та національну гідність і хвилюючою нотою звучать в наших серцях.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини, для яких Майдан став випробуванням на цінність особистості  людини, виміром гідності за свій народ.

І сьогодні ми з гордістю говоримо про те, що ми – українці є сильною, суверенною і незалежною нацією, яка продемонструвала світові свою волю до свободи і незалежності, обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви.

З привітальними словами до присутніх звернулися керівники району голова райдержаадміністрації Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко, селищний голова Іван Хомічов.

- Ми відродилися як нація вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність. Боротьба за волю і справедливість сколихнула в українського народу високі почуття патріотизму, самопожертви та любові до України. Україна продемонструвала Європі і всьому світові, що українці – це одна велика сім’я, яка готова до кінця боротися за свої ідеї, – зазначили керівники району.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували світлу пам’ять героїв, які захищали Незалежну Україну, адже наш народ по праву заслуговує на краще майбутнє, за яке заплатили українці дорогою ціною.

Гідність і свобода коштували нам дуже дорого, тому що за неї поплатилися життями. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

Свої вокальні номери патріотичного напрямку глядачам дарували аматори сцени Краснопільщини: народний аматорський ансамбль «Джерело» та дитячий вокальний гурт «Посмішка», Микола Дем’яненко, Оксана Дрозд, Валентина Шевелєва.

Цього ж дня в фойє Краснопільського районного Палацу культури оформлено книжково-ілюстративну виставку «Україна гідна Свободи» з якою мали  можливість ознайомитись всі охочі.