Районна газета

СВЯТО СЛАВНИХ ТРУДАРІВ ЗЕМНИХ

Україна – це правда рідного краю, це сільська честь,  це гордість предків за своїх нащадків, що й зараз зберігають вікові цінності праці на землі. Так було завжди: ми – народ міцних, вікових сільськогосподарських традицій. І наша Краснопільщина славна працею своїх трударів.

 Так уже ведеться, що українське село, в основному, працює, а не святкує. Але щороку у третю неділю листопада країна відзначає день сільських трудівників. Дав Бог і нашій Краснопільщині людей для яких найдорожче в світі це їхня батьківщина, людей які взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на цій землі і годувати країну.

18 листопада на передодні професійного свята славних трударів земних у Великому залі Краснопільського РПК відбулися урочистості з нагоди Дня сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм району, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства та ветеранів праці. Адже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

З наступаючим професійним святом всіх аграріїв Краснопільського району привітали голова Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук, голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко. У своїй промові очільники району висловили щиру вдячність господарям української землі і побажали присутнім міцного здоров’я, наснаги, злагоди, добрих засівів, рясних сходів, та рясних ужинків. А також нагородили кращих представників почесними грамотами та подяками.

Долучився також до привітань начальник управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської райдержадміністрації Володимир Годуненко. Який у своїй промові відмітив кращі господарства, навівши деяку статистику збору урожаю серед сільгосптоваровиробників, побажав їм рясних сходів та щедрих урожаїв, міцного здоров’я, щастя, добра, сімейного благополуччя.

Не забули в цей святковий день згадати і про людей з великої  літери  які заслужили на повагу нашої мальовничої Краснопільщини, людей про яких не можна не згадати,  які все своє життя віддали благородній але дуже нелегкій справі і вже зараз знаходяться на заслуженому відпочинку – це ветерани праці.

Не дарма кажуть що праця та пісня завжди йдуть поруч, тож саме цього святкового дня після офіційної частини на всіх присутніх у залі посипались дзвінкі вітання від аматорів сцени нашого славного Краснопільського краю.