Районна газета

ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

9 листопада в приміщенні районного Палацу культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З вітальними словами до присутніх звернулися голови райдержадміністрації Юрій Яремчук та районної ради Віталій Савоненко.

- Дякуємо вам за збереження та примноження національних і духовних традицій Краснопільщини. Повноцінне духовне життя народу неможливе без активної діяльності працівників культури і майстрів мистецтв. Колоритним, органічним поєднанням народних традицій з сучасними мистецькими здобутками завжди славився наш район – край працьовитих, гостинних, талановитих людей, закоханих у пісню і гарне слово, - зазначили керівники району.

Приєднались до привітань і начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Анжела Назаренко та в.о. директора районної централізованої бібліотечної системи, голова районного профспілкового комітету працівників культури Лариса Мироненко, які привітали своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Подяками районного відділу культури.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні аматорів районного Палацу культури.