Районна газета

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

У переддень відзначення Дня захисника України у районному Палаці культури відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди державного свята.

Всіх військовослужбовців, ветеранів Другої світової війни, воїнів-афганців, учасників АТО та їх родини на початку заходу привітали керівники району – голови райдержадміністрації Юрій Яремчук, районної ради Віталій Савоненко та Краснопільський селищний голова Іван Хомічов.

- Символічним є те, що саме в день величного християнського свята - Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисника України. Адже протягом століть цей день пов’язаний із боротьбою за свободу та захистом від ворогів. Ще в далекі часи волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру були переконані, що Свята Покрова охороняє їх. Хочу висловити сердечну подяку кожному воїну, кожному захиснику рідної землі за високий професіоналізм, звитягу, героїзм, за справжній український бойовий дух, які ви щоденно проявляли і продовжуєте проявляти під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, - зазначив Юрій Яремчук.

Скорботною хвилиною мовчання всі присутні вшанували земляків-героїв, які загинули на сході України, Олександра Шкурка, Віталія Піддубного, Артура Костюченка, Юрія Андрієнка, Сергія Лисенка. Пам'ять про подвиг героїв, які вибороли для нас право жити в мирі, успішно розбудовувати нашу нову державу – безсмертна.

З нагоди свята Юрій Анатолійович, Віталій Олексійович та Іван Петрович вручили Подяки учасникам АТО, працівникам прикордонної служби району та працівникам райвійськкомату.

До привітань з нагоди святкової події долучилися аматори Краснопільщини. Лунали пісні у виконанні народного аматорського вокального ансамблю «Джерело», вокального ансамблю «Ветеран», дитячого вокального гурту «Посмішка» та інших.

На завершення хочеться побажати всім захисникам України надійного родинного тепла, богатирського здоров’я, звершення всіх мрій та бажань, бадьорості духу, радості та добра.