Районна газета

НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ РАЙОНУ

В Малому залі  Краснопільського районного палацу культури відбулася нарада з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек для бібліотечних та клубних працівників Краснопільського району.

Відкрила нараду начальник відділу культури і туризму Краснопільської райдержадміністрації Анжела Назаренко. Вона зупинилася на деяких аспектах роботи бібліотечних працівників, привітала всіх присутніх із професійним святом, побажала наснаги і творчих ідей.

На нараді була присутня заступник голови Краснопільської райдержадміністрації Ірина Юхта, яка теж привітала всіх присутніх і подякувала за сумлінну працю.

Кращі працівники культури Краснопільського району були відзначені подяками  начальника відділу культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації

До привітань приєдналися в. о. директора ЦБС Лариса Мироненко та  голова профспілкового комітету бібліотечних працівників Ірина Прядка, які побажали бібліотекам і надалі залишатися теплим вогнищем культури, міцного здоров`я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя!

Райком профспілки працівників культури з нагоди професійного свята влаштував для працівників культури поїздку в Сумську обласну філармонію, де їх чекав чудовий концерт.