Районна газета

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

У календарі серпня є  день, що передує Дню незалежності України та має не менше значення для кожного свідомого українця, а саме День Державного Прапора України.

Український національний державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистим шляхом буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Поняття національного прапора остаточно сформувалося в свідомості українців з початком війни на сході України, подіями на Майдані Незалежності у Києві. Синьо-жовтий стяг є невід’ємною ознакою незалежності, символом боротьби за національні й соціальні права.

У вівторок, 23 серпня о 9.00 годині представники трудових колективів, громадськість зібралися на центральній площі селища Краснопілля на урочистості приурочені Дню Державного Прапора України. Розпочалися вони піснею «По землі вкраїнській» у виконанні дитячого вокального гурту «Посмішка» (кер. Л. Давиденко).

До підняття Державного Прапора України було запрошено голову Краснопільської райдержадміністрації  Юрія Яремчука, районної ради Віталія Савоненка, Краснопільського селищного голову Івана Хомічова. Під звучання гімну України прапор було піднято Краснопільськими прикордонники. Очільники району привітали присутніх з Днем Державного прапора України та побажали мирного неба над головою.

- Цей синьо-жовтий стяг головна святиня нашої країни, уособлення нашого національного духу і непереможності, це символ незалежності та гідного майбутнього України. Шановні земляки, в ці святкові, величні для кожного українця дні щиро вітаємо вас, побажаємо міцного здоров’я, благополуччя в родинах і саме головне – мирного неба, - зазначили керівники району.

На завершення урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора солісти районного Палацу культури ЛарисаДавиденко та Микола Дем’янко виконали пісню  «Прапор України».