Районна газета

ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ "МОЛОДІ ТАЛАНТИ КРАСНОПІЛЬЩИНИ" В РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ 20-Ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

26 червня 2016 року у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури пройшли урочистості з нагоди 20-ї річниці Дня Конституції України та Дня молоді. В рамках святкування Дня молоді, пройшов щорічний районний фестиваль «Молоді таланти Краснопільщини»

Нині День молоді і День Конституції України - свято волі, миру й доброї згоди всіх людей на основі закону й справедливості. Це свято символ національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення та майбутнє, а ще велика данина героїчному минулому нашої Батьківщини.

Зі святами всіх присутніх привітали заступник голови Краснопільської райдержадміністрації Ірина Юхта, заступник голови районної ради Іван Гавенко та  голова Краснопільський селищний голова Іван Хомічов.

- 20 років поспіль ми з вами живемо і працюємо за цим головним Законом України. Для історії 20 років дата невелика, але коріння його знаходяться значно глибше. Глибина полягає у мудрості наших предків, у пам’яті поколінь, а також в утвердженні нашої держави. З прийняттям Конституції України в державі почався новий етап розвитку демократії, людська честь, гідність стали найголовнішим та найціннішим пріоритетом. Сьогодні ми святкуємо і День молоді. Це свято - день юності та день краси. Відрадно, що молодь Краснопільщини займає дуже активну громадську позицію, вона ставить високі цілі і йде до цього. А головне, наша молодь приймає активну участь у розвитку Краснопільщини та держави в цілому. Тож шановні Краснопільчани, всім вам бажаю міцного здоров'я, віри в світле майбутнє і мирного неба над головою, - зазначила в своєму вітанні Ірина Юхта.

За одностайним рішенням журі, яке працювало заздалегідь, переможцем в номінації "Молодий державний службовець" стала - Інна Лісун, в номінації "Молодий працівник органів місцевого самоврядування" став - Микола Кулик, в номінації "Молодий працівник року агропромислової сфери" став - Максим Степаненко, в номінації "Молодий працівник року органів внутрішніх справ" стала - Тетяна Пахомова, в номінації "Молодий працівник в галузі освіти" стала - Світлана Колеснікова-Колодка, в номінації "Молодий медичний працівник" стала - Ірина Гейко, в номінації "Молодий працівник в галузі культури" стала - Ірина Зуб, в номінації "Відкриття року в області спорту" став - В'ячеслав Коноваленко, в номінації "Молодий працівник року прикордонної служби" стала - Ольга Гладушко, в номінації "Молодий підприємець року" став - Михайло Комарницький.

Далі з нагоди свята свої музичні вітання присутнім дарували аматори сцени Краснопільського краю у щорічному фестивалі "Молоді таланти Краснопільщини". В знак вдячності, публіка щирими оплесками зустрічала і проваджала кожного аматора сцени.

З Днем Молоді та 20-ю річницею Конституції України! Все в наших руках! Щастя, добра і любові! Зі святом Краснопільчани!