Районна газета

МІТИНГ- РЕКВІЄМ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

22 червня з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Краснопіллі, біля Меморіалу загиблим воїнам, за участю представників трудових колективів та громадськості райцентру відбувся мітинг-реквієм.

22 червня 1941 року розпочався найкривавіший період у трагічній історії Другої світової війни, що завдав нашому народові страшних та непоправних втрат забравши життя мільйонів українців. Цей день навіки залишиться в нашій пам’яті як День великої скорботи.

Перед присутніми виступили голови Краснопільської райдержадміністрації Юрій Яремчук, районної ради Віталій Савоненко, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов та голова районної ветеранської організації Володимир Дяченко.

- Сьогодні День всенародної скорботи. Краснопільщина разом з усією державою схиляє голови у мовчанні, вшановує пам`ять про людей, які у воєнні часи захищали Батьківщину. Наш народ сплатив занадто високу ціну за Перемогу. Прикро від того, що і сьогодні знову гинуть на сході країни захисники нашої Вітчизни, які заради її майбутнього віддають найдорожче, що мають – власне життя, - зазначив у своєму зверненні Юрій Яремчук.

Скорботною хвилиною мовчання присутні на мітингу-реквіємі вшанували світлу пам’ять полеглих, безвісти зниклих, всіх жертв минулої війни і поклали живі квіти до Алеї земляків-Героїв Радянського Союзу, стел та підніжжя пам’ятника загиблим воїнам.