Районна газета

ГОЛОВА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОБУВАВ НА ДНІ СЕЛА В ОСОЇВЦІ

Юрій Яремчук: «Свято Дня села – це огляд досягнень і здобутків територіальних громад у соціально-економічному і культурному розвитку, забезпеченні належних умов для життєдіяльності населених пунктів, комфортного проживання людей»

Минулої неділі, на свято Трійці, голова Краснопільської райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук взяв участь разом із своїм заступником Іриною Юхтою у відзначенні Дня села у Осоївці. Ця територіальна громада останнім часом потужно розвивається. Приємною позитивною подією, своєрідною родзинкою нинішнього святкового дійства стало урочисте відкриття сільського стадіону з футбольним і волейбольним полями, місцями для вболівальників та введення в дію сучасного магазину продовольчих товарів місцевого ТОВ «Хвиля». Очільник району під час урочистої частини тепло привітав сільських жителів із Днем села, великим православним святом Трійці, а медичних працівників із їх професійним святом. Юрій Анатолійович виконав приємну місію вручивши грамоти і подяки райдержадміністрації і районної ради кращим виробничникам, працівникам соціальної сфери, приватним підприємцям, колективам ТОВ «Хвиля» та Осоївського лісництва за особистий вагомий внесок у розвиток села, активну участь у будівництві стадіону та з нагоди Дня села.

- Помітні позитивні зрушення у розвитку Осоївської територіальної громади – це результат активної співпраці сільської ради та соціально-відповідального бізнесу, - говорить керівник району.  - Сільська влада і ТОВ «Хвиля» йдуть правильним шляхом, визначивши пріоритети співпраці, що обумовлює успіх. Відрадно, що у спільних планах першим стоїть ремонт доріг, що є надзвичайно актуальним для сьогодення. Ми будемо і надалі підтримувати такі ініціативи і плідну співпрацю, - резюмував Юрій Яремчук.