Районна газета

ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ З ДРАМАТИЧНОГО ЖАНРУ

20 травня 2016 року на базі Краснопільського районного Палацу культури для працівників клубних закладів району відбувся районний семінар - практикум з драматичного жанру на тему: «Створення драматичних гуртків. Методика роботи з аматорськими драматичними колективами (дорослими та дитячими). Використання репертуарного матеріалу під час культурно-мистецьких заходів»

Відкрила семінарське заняття начальник відділу культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації Анжела Назаренко.

Протягом семінарського заняття були розглянуті такі питання: стан драматичного жанру в районі, організація та планування роботи в драматичному колективі, а також основні аспекти роботи керівника з дитячими та дорослими драм колективами. Проведено тренінгові вправи: уроки для удосконалення акторських здібностей, а саме вправи на покращення дикції, розвиток пам’яті, уваги та ін.

В ході семінару-практикуму відбулися показові  виступи у виконанні театрального гурту «Сленг» Краснопільського РПК (керівник О. Дрозд), змішаного театрального колективу «Стиль» Краснопільського РПК (керівник І. Мироненко), аматорів сцени Ліснянського д/о та Краснопільського РПК.

На завершення заняття методистами РОМЦ було надано методичні поради щодо організації роботи драматичних колективів, їх репертуару, театральних костюмів та гриму, а також разом з працівниками клубних закладів розглянуто проблемні питання в організації та діяльності драматичних гуртків. На допомогу керівникам драматичних колективів клубних закладів району були надані інформаційно – методичні матеріали.