Районна газета

УРОЧИСТОСТІ ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ МАТЕРІ ТА МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ СІМ`Ї

Місяць травень є найкращим та найчарівнішим за весь рік - блакить неба наповнюється пташиним співом, в трави і квіти убирається наша родюча земля, дні наповнюються радістю і сонячним промінням. А із весною до нас приходе чи не найпрекрасніше свято -  Свято Матері та День Сім’ї.

13 травня 2016 року у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї.

День матері – одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що.

З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови Краснопільської райдержадміністрації Ірина Юхта та голова районної ради Віталій Савоненко.

- Сім’я, як і матір, є основним елементом суспільства та берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина, - зазначили у своєму виступі посадовці.

Ірина Василівна та Віталій Олексійович виконали приємну місію нагородження відзначивши Подяками голови райдержадміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання в районі та з нагоди святкування Дня матері та Міжнародного дня сім’ї матерів Краснопільщини.

Немає нічого дорожчого за матір та родину. Рідна домівка повна родинної любові та доброти, а ще турботою найдорожчих людей - Мами і Тата. Наш Краснопільський край славиться своїми родинами. На сьогоднішній день почесне звання «Мати-героїня» отримали 187 матерів. Значно поповнилася Краснопільщина багатодітними сім’ями, у районі їх налічується 275 в свою чергу в них виховується 961 дитина. Материнська ласка та любов не має меж, а велике материнське серце та щира душа відкрита кожній дитині.

Протягом свята  лунали пісні  про матір про родину, про те тепло, яке зігріває кожного протягом життя…