Районна газета

КРАСНОПІЛЬЩИНА ВІДЗНАЧИЛА 71-РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

В рожево-білому цвітінні садів та червоному полум’ї тюльпанів 71-ша квітуча весна вітає всіх захисників, ветеранів, всіх земляків. Золотими літерами навічно вписаний цей великий День в героїчний літопис нашої держави.

9 травня 2016 року, на центральній площі Краснопілля відбувся урочистий мітинг, присвячений 71-й річниці Перемоги у Другій світовій війні. Під мелодії воєнних років у виконанні народного духового оркестру Краснопільського РПК о 9 годині на центральній площі райцентру, прикрашену святковою атрибутикою зібралися представники трудових колективів, учнівська молодь, громадськість Краснопілля, щоб взяти активну участь в урочистому мітингу. Цього величного дня ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу і віддати данину шани та поваги людям, завдяки героїзму та мужності яких ми нині живемо.

З вітальними словами з нагоди 71-ї річниці Перемоги у Другій Світовій війні звертаються голови райдержадміністрації Юрій Яремчук, районної ради Віталій Савоненко,  Краснопільський селищний голова Іван Хомічов, голова районної організації ветеранів Володимир Дяченко, заступник райвійськкомату Краснопільського РВК Ігор Сатрапінський.

- Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Ми зараз, як і в ті нелегкі часи, відстоюємо право жити в вільній, незалежній, країні, виборюючи світле майбутнє для наступних поколінь Я знаю, Краснопільчани завжди працювали на стабільність у своєму чудовому, рідному краю. У нас єдина мета – зробити все можливе для процвітання Краснопільщини, Сумщини та України в цілому, - зазначив у своєму виступі Юрій Яремчук.

Сьогодні всі покоління нашої Краснопільщини щиро вдячні своїм визволителям за Перемогу. Ми висловлюємо свою безмежну вдячність тим, хто відстояв Батьківщину, хто тяжкою і ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу.

На згадку про тих, хто не повернувся з війни, хто віддав своє життя за наше мирне майбутнє учасники мітингу вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання. Далі колона учасників мітингу направилася до Меморіалу загиблим воїнам. У її голові сьогоднішні захисники рубежів Вітчизни – прикордонники з державним прапором, керівники району, ветерани, громадськість району.

Долучилися до відзначення 71-річчя Перемоги і легкоатлети КЛБ «Явір», вихованці Краснопільської ДЮСШ, учасники пробігу із м. Сум, здійснивши легкоатлетичний пробіг від пам’ятного знака в урочищі Грузна до центру Краснопілля. Після підведення підсумків, бігунів тепло привітали очільники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко. Разом вони вручили учасникам пробігу вітальні листівки та Грамоти за участь у легкоатлетичному пробігу з нагоди відзначення 71-річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Продовжилися заходи з нагоди Дня Перемоги у Краснопіллі святковим концертом «Перемога, свята Перемога!» у великій залі РПК. Аматори сцени, подарували присутнім святковий концерт, який справив на глядачів незабутнє враження.