Районна газета

ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ, ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, ДІТЕЙ ВІЙНИ ТА СОЛДАТСЬКИХ ВДІВ ПРОВЕДЕНО УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

6 травня 2016 року на базі Краснопільського територіального центру соціального обслуговування для людей похилого віку, ветеранів Другої світової війни, дітей війни та солдатських вдів проведено урочистості з нагоди 71 річниці Перемоги.

Привітати людей похилого віку, ветеранів Другої світової війни, дітей війни та солдатських вдів завітали голови Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук, районної ради Віталій Савоненко, начальник Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Анатолій Петров, заступник начальника управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Оксана Придатко та голова районної організації ветеранів Володимир Дяченко.

Очільник району привітав ветеранів з Перемогою, побажав добра, міцного здоров’я, щастя та злагоди, подякував за проявлену стійкість і мужність, любов до своєї рідної землі. Під час зустрічі ветеранам було вручено квіти та подарунки, за сприянням спонсорів а саме: ДП «Краснопільський лісгосп» (В. В. Мороз), ФГ «Колос» (О. М. Кунець), Краснопільська райспоживспілка (С. Ф. Миронов), хлібохарчокомбінат Краснопільської райспоживспілки (Н. М. Кононенко), Краснопільський РЕМ (В. М. Рижков), підприємці В. М. Грива, О. Г. Жданько, С. М. Грива, С. Кононенко, М. Дерев’янченко, Л. В. Лупка.

«Пам'ять про Другу світову війну залишиться з нами як високий зразок сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці і водночас скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни», – зазначив голова райдержадміністрації Юрій Яремчук.

На заході звучали пісні воєнних років, у виконанні вокального ансамблю «Ветеран» Краснопільського районного Палацу культури. Присутні отримали велике задоволення від переглянутого та були дуже зворушені концертною програмою.