Районна газета

МИ НЕЗАБУДЕМО ПОДВИГУ СВОЇХ ДІДІВ І БАТЬКІВ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Ми – українці! Ми не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у Другій світовій війні. Ми сьогодні шануємо всіх, хто боронив рідний край, хто захищав рубежі нашої країни.

8 травня весь світ відзначає День пам’яті і примирення, вшановуючи пам'ять загиблих у Другій світовій війні. Краснопільщина також приєднується до світової спільноти і схиляє голови в пошані і скорботі за всіма полеглими на нашій Україні у ті страшні роки лихоліття.

Так, 6 травня 2016 року у великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбувся тематичний захід «Без права на забуття» з нагоди Дня пам’яті та примирення. В ці дні ми з вами вшановуємо подвиг Українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни.

Під час заходу до слова були запрошені: заступник голови райдержадміністрації Ірина Юхта, заступник голови районної ради Іван Гавенко  та заступник селищного голови Іван Голуб.

- Сьогодні всі ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полі бою, в таборах смерті в роки тієї страшної війни. Ми в неоплатному боргу перед тими людьми, які боролися за наше з вами майбутнє, віддаємо данину глибокої поваги та шани ветеранам Другої світової війни, учасникам тилу, всім тим, хто боровся за мир і спокій на рідній землі, - зазначила у своєму виступі Ірина Юхта.

Захід продовжився музичними та хореографічними номерами, адресованими ветеранам війни, дітям війни та іншим гостям, котрі завітали на захід.

Глядачі оплесками підтримували кожен вокальний та хореографічний номер, який вдало підкреслював події воєнних років.

Нехай панує мир! І ми всі маємо про це дбати.

«Ні хто не забутий, ніщо не забуто…»