Районна газета

ВІДЗВІТУВАВ ЗРАЗКОВИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ «БЕРЕЗІЛЬ»

17 квітня у великому залі Краснопільського районного Палацу культури відзвітував зразковий аматорський колектив «Березіль» та аматори сцени Чернеччинського сільського клубу в рамках проведення районного фестивалю народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини».

Для звіту було відібрано найкращі художні номери у виконанні зразкового хореографічного колективу «Березіль», де керівниками є Тетяна Завражна, Юрій Завражний та Вікторія Овадчук, вокального ансамблю «Водограй» - керівник Юлія Коваленко, вокального гурту «Веснянка» - керівник Тетяна Завражна, а також солістки Наталії Мартиненко, які запропонували глядачам заходу захоплюючу програму і зарядили їх позитивною енергетикою. Душа радіє за талановитих людей Краснопільщини, за їх щиру любов та повагу до культурної спадщини свого народу.

Надзвичайно приємно усвідомлювати те, що навіть у невеличкому селі є справжні майстри своєї справи, які допомагають молоді розкрити творчий потенціал. Звітний концерт пройшов на належному організаційному та художньому рівні.

На завершення творчого звіту начальник відділу культури і туризму Анжела Назаренко подякувала всім учасникам за виступ і приємно проведений час упродовж концерту та побажала творчому колективу ніколи не втрачати природного запалу та енергії і продовжувати нести у світ красу української пісні й танцю.