Районна газета

«КНИГОМАНІЯ-2016»

14 квітня у Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського під гаслом «Якщо читає дитина, Україна буде вільна та єдина» відбувся заключний етап обласного туру конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016», який проводиться вже дванадцятий рік поспіль з ініціативи громадської організації «Форум видавців» та за підтримки управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації. Це справжнє свято для тих, хто любить книгу і читання.

Понад 2000 дітей, читачів сільських, міських і районних бібліотек Сумщини долучилися до участі в ньому. До обласної дитячої бібліотеки завітали 37 юних книголюбів з 12 районів та 3 міст обласного підпорядкування, переможці районних і міських турів Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016».

З привітальним словом до юних читачів звернулась заступник начальника управління культури і туризму, голова організаційного комітету обласного туру конкурсу «Книгоманія-2016», Антоніна Миколаївна Ігнатченко, яка розповіла про своє відношення до книги, переконала дітей-учасників, в тому, що вони вже є переможцями, наголосила на ролі книги, читання і бібліотеки в житті кожної дитини і побажала всім гарних вражень від конкурсу.

На свято був запрошений голова Сумської організації Національної спілки письменників України Олександр Васильович Вертіль.

Діти взяли участь у таких конкурсах: «Книга – це велике диво», «Рекламні оголошення літературних героїв», «Літературні сендвічі», «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» та «Літературно-мистецька Сумщина».

За результатами проведених конкурсів, журі, у складі якого були провідні фахівці Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського та заступники директорів по роботі з дітьми Краснопільської ЦБС і Тростянецької районної бібліотеки, визначило двох переможців обласного туру конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016» і найкращих читачів Сумщини.

Краснопільщину представляли переможці ІІ туру учні Краснопільської гімназії Боруха Артем 3(7) кл. та Бобін Дмитро 2(6) кл., які ввійшли в десятку кращих читачів області і отримали дипломи за участь у конкурсі та подарунки. Також на дітей чекав «солодкий» сюрприз від колективу обласної дитячої бібліотеки, а саме торт у вигляді книги.