Районна газета

15 КВІТНЯ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ З НАГОДИ 50-РІЧЧЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

Наше славне селище Краснопілля багате народними традиціями, видатними іменами, високою музичною культурою, зосередженою в різних закладах культури.

Серед них і Краснопільська дитяча музична школа, яка вже 50 років надає змогу десяткам талановитих дітей розвинути свої творчі здібності: навчитись грати на музичному інструменті, оволодіти академічним співом, опанувати хореографічне мистецтво.

Вона є першим кроком у чарівний світ звуків, танцю, творчості, де закріплена благородна традиція виховання талантів, для яких музика і танці – вічне і невичерпне джерело радості, натхнення і духовного наповнення.

Історія Краснопільської  дитячої музичної школи розпочалась в далекому 1965 році. Сьогодні це навчальний заклад, до якого вже понад 50 років кожного дня приходять діти на неповторну зустріч зі світом музики, танцю.

На святі побували і керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко. Вони тепло та щиро привітали викладачів та учнів з ювілеєм, вручили спільні грамоти голови Краснопільської районної державної адміністрації, районної ради за високий професіоналізм, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди 50-річчя з дня заснування школи викладачам закладу, а також сертифікат на 15000 гривень на потреби школи, а саме закупівлю нового музичного обладнання.

- Ви прищеплюєте учням любов до рідної культури, до кращих зразків світової музичної класики та даєте їм старт у прекрасне майбутнє. Це збереження традицій, тому впевнений, що музика у стінах вашої школи ніколи не згасне. Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки, - зазначили керівники району.

По закінченню урочистої частини всі присутні мали змогу переглянути святкову концертну програму. Чарівна, мила і ніжна мелодія фортепіано, гітари, вокал, хореографія, що завжди вабить до себе залюблену у світ творчості людську душу, лунали у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури в той день.