Районна газета

ЗНАЙОМТЕСЬ - НАЙКРАЩІ ЧИТАЧІ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

6 квітня 2016 року за участю працівників бібліотечних закладів району та працівників шкільних бібліотек у Краснопільській районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2016» серед учнів 6-7-х класів загальноосвітніх закладів району.  Конкурс у нашому районі пройшов на високому рівні, адже проводячи такі заходи ми працюємо на підвищення іміджу бібліотек.

Конкурс проводився з метою:

розвитку у дітей позитивного ставлення до читання та книги, їх зацікавленості у користуванні друкованою книгою як джерела інформації, заохочення до систематичного читання;

підвищення суспільного значення і ролі бібліотек в процесі соціальної адаптації і набуття культурної компетентності дітей.

За почесне звання «Кращий читач району» боролися 13 юних читачів:

Катриченко Валерія (Краснопільська ЗОШ І-ІІІст.), Бобін Дмитро, Боруха Артем (Краснопільська гімназія), Віляєва Владислава (Новодмитрівська с.б.), Осадча Анастасія (Самотоївська с.б.), Денисенко Єлизавета, Змисля Наталія (Угроїдська с.б.), Мамалига Вікторія (Славгородська с.б.), Аршакян Рима, Гагенко Олександра, Бондар Яна (Осоївська с.б.), Петрова Ірина (Хмелівська с.б.), Кулішова Вікторія (Мезенівська с.б.)

Конкурс оцінювало компетентне журі у складі п’яти чоловік.

У ході заходу всі присутні здійснили захоплюючу подорож безмежними просторами української літератури, а учасники продемонстрували знання творів українських письменників, висловили своє бачення ролі та важливості книги у житті людини, адже книги – це кораблі думки, що пливуть на хвилях часу й обережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.

А за допомогою літературної  та краєзнавчої вікторини журі обрало найрозумніших та найначитаніших читачів нашого району.

Переможцями Конкурсу серед учнів шостих класів стали:

- Бобін Дмитро – І місце;

- Осадча Анастасія – ІІ місце;

- Петрова Ірина – ІІІ місце.

Переможцями Конкурсу серед учнів сьомих класів стали:

- Боруха Артем – І місце;

- Мамалига Вікторія – ІІ місце;

- Аршакян Рима –ІІІ місце.

Всі переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками, а учасники конкурсу отримали подяки за участь у Конкурсі.

Переможці захищатимуть честь нашого району на обласному етапі конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2016», який відбудеться 14 квітня у місті Суми на базі Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського.

Бібліотечні працівники Краснопільської районної бібліотеки для дітей висловлюють щиру подяку бібліотечним працівникам району за належну організацію Конкурсу.

Особливу подяку за допомогу в проведенні Конкурсу, розуміння та підтримку Краснопільська районна бібліотека для дітей висловлює спонсору Панасенко Г.Д., яка надала цінні подарунки переможцям.