Районна газета

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

18 березня, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається щорічно у третю неділю березня відбулися урочисті заходи.

Розпочався захід урочистою частиною, під час якої до привітального слова було запрошено голів райдержадміністрації Юрія Яремчука та районної ради Віталія Савоненка.

- Дозвольте щиро привітати вас напередодні професійного свята. Дійсно сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні  побутові послуги. Дякуємо вам за нелегку працю і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!, - зазначили керівники району.

Привітав працівників житлово-комунального господарства і Краснопільський селищний голова Іван Хомічов.

За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю у сфері житлово-комунального господарства та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Юрій Анатолійови, Віталій Олексійович та Іван Петрович вручили почесні грамоти та потяки кращим працівникам сфери.

Далі свої музичні вітання присутнім дарували аматори сцени Краснопільського районного Палацу культури.