Районна газета

З ЛЮБОВ’Ю ДО ЖІНКИ

4 березня 2016 року, напередодні Міжнародного Дня прав жінок і миру у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбулося одне з найкращих свят присвячене представницям чарівної статі – дорогим, коханим жінкам!

Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою, тож символічно, що найперше весняне свято присвячене саме їм. Віки і тисячоліття світової історії пов’язані з великим іменем Жінки і осяяні її глибокою духовністю і високою моральністю, мудрістю та ніжністю, чарівністю і красою, величчю і життєдайним весняним теплом.

Розпочався захід урочистою частиною, під час якої до привітального слова було запрошено голів райдержадміністрації Юрія Яремчука та районної ради Віталія Савоненка.

- Напередодні весняного жіночого свята, ми від всього серця раді вітати найвеличнішу, найпрекраснішу, найчарівнішу половину людства - вас, дорогі, кохані, милі жінки, - зазначили у своєму вітальному слові Юрій Анатолійович та Віталій Олексійович.

Далі зі святковими концертними номерами виступили аматори Краснопільщини. Учасники художньої самодіяльності дарували усім присутнім в залі пісні, запальні танці, позитивні емоції та безліч святкових привітань та побажань.

Як самі учасники так і глядачі отримали море задоволення і позитиву.