Районна газета

КОНЦЕРТ ЮНОЇ ПІАНІСТКИ

Вже стало доброю традицією, що кращі учні музичної школи дають сольні концерти. Як правило, вони не тільки добре навчаються, а також беруть активну участь у житті школи, встигають перемагати у конкурсах юних митців району, області.

Одна з кращих – Коваль Богдана, яка навчається в третьому класі по фортепіано і в четвертому – по класу хореографії. До речі, в загальноосвітній школі, вона також відмінниця. В 2014 році Богдана прийняла участь у конкурсі піаністів Відкритого фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Крила Надії» с. Сад, за що була нагороджена грамотою. В 2015 році прийняла участь у конкурсі «Юний віртуоз», який проходив серед учнів 3-4 класів музичної школи, де зайняла ІІ місце.

Третій клас – вже руки навчилися уміло та виразно грати, і, торкнувшись музичного інструменту, зливатися з ним, бути його продовженням створюючи чарівні звуки. На свій сольний концерт Богдана запросила учнів свого 3-Б класу та класного керівника Заітченко Людмилу Костянтинівну. Програма концерту була яскрава, насичена за змістом, формою та стилем музичними творами різних композиторів: українськими, німецькими, угорськими, російськими.

Концерт закінчився, музика відлунала, але ще довго в душах дітей будуть звучати «Коломийка», «Чардаш», «Танок маленьких лебедів», «Сурок», «Арабески», «Сонатина», «Етюд», «Фугетта», пісні сучасних композиторів. Діти почули твори М.Лемішко, С.Павлюченко, П.Чайковського, В.Бюргмюллера, Д.Шмітта, В.Шаїнського та інших. Так як Богдана навчається ще й на хореографічному відділі, в кінці концерту вона станцювала сучасний танок «Барбарики». Діти слухали свою ровесницю з великою увагою і щиро аплодували за кожен виступ.

Урок музики – це не тільки гра на музичному інструменті або спів, а це ще й можливість дитини розширити світогляд, познайомитися із зразками національної та світової музичної культури.